4o Μαθητικό Συνέδριο Πληροφορικής

RSS feed for comments on this post.

The URL to TrackBack this entry is: http://mathsynplikm.sch.gr/4o/wp-trackback.php?p=458

1. Καλησπέρα τι ώρα θα βγουν τα αποτελέσματα ?

Comment by Γιωργος — April 19, 2012 @ 3:02 pm

2. Σήμερα είναι ήδη Παρασκευή …………

Comment by Βασίλειος — April 20, 2012 @ 5:40 am

3. Καλημέρα θα ήθελα να ρωτήσω τι ωρα θα ανακοινωθουν τα αποτελέσματα γιατι ειναι 20 Απριλίου και δεν εχουν βγει ακομα

Comment by Μαθήτρια Λυκείου — April 20, 2012 @ 9:00 am

4. καλημέρα, τα αποτελέσματα θα ανακοινωθούν εντός της ημέρας. Συγνώμη για την καθυστέρηση

Comment by admin — April 20, 2012 @ 12:18 pm

5. Περιμένοντας και εμείς την ανακοίνωση των αποτελέσματων, επιτρέψτε μου να εκφράσω εκ των προτέρων συγχαρητήρια στους μαθητές όλων των βαθμίδων που πήραν μέρος στα προσυνέδρια των Νομών,να τους ευχηθώ καλή συνέχεια ασχέτως αν προκριθουν ή όχι στο τελικό συνέδριο και να τους προτρέψω να συνεχίσουν τις προσπάθειές τους ..Η δημιουργικότητα είναι στοιχείο της κριτικής σκέψης και αυτό ζητάμε από τους μαθητές μας..Νέους σκεπτόμενους ανθρώπους με ενεργή παρουσία στην κοινωνία της πληροφορίας αλλά και στην ευρύτερη κοινωνική ζωή..

Και παλι συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά και καλή επιτυχία..

Comment by Βάσω Μ — April 20, 2012 @ 12:41 pm

6. Καλησπέρα.Η εργασία με τίτλο “Λύνοντας ασκήσεις με τη ζωγραφική” του Γυμνασίου Κοπανού έχει επιβλέποντα καθηγητή τον κ.Κοτζαμπάση Γεώργιο και όχι εμένα.
    Ευχαριστώ.

Comment by Λαζάρου Βασιλική — April 20, 2012 @ 4:19 pm

7. Κυρία Λαζάρου, καλημέρα σας, το όνομα του εκπαιδευτικού διορθώθηκε. Σας ευχαριστώ πολύ.

Comment by Ηλιάδης Κώστας — April 21, 2012 @ 8:58 am

8. ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ(ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ)

Comment by ilias — April 24, 2012 @ 12:28 pm

9. Καλησπέρα! Θα ήθελα να ρωτήσω τι ακριβώς θα παρουσιάσουν όσοι έχουν προκριθεί για e-posters.
    Ευχαριστώ!

Comment by Μαθητής Γυμνασίου — May 7, 2012 @ 12:03 pm